DEMONTE İŞLEMİ VE PAKETLEME

Evden eve nakliyat, Şehirler arası nakliyat, parça eşya taşıma ve diğer nakliyat işlemlerimiz 3 aşamadan oluşmaktadır.

Alanında uzman taşıma ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile tüm eşyalarınızı %100 güvenlik sağlayarak, hızlı ve uygun fiyatlara nakliye etmekteyiz.1.AŞAMA DEMONTE

Demonte işlemi kısaca; sökülmeye uygun olan elbise dolabı, şifonyer, komidin gibi büyük ve parçalarına ayrılabilen eşyalarınızın taşıma süresi boyunca güvenliğini sağlayabilmek adına yapılan sökülme işlemidir.

Sökülmeye uygun tüm eşyalarınız sökülerek uygun paketlenme teknikleri ile paketlenir. Bu sayede güvenliği arttırılan eşyalarınız %100 güvenle nakliye işlemlerine hazır duruma gelir.

Avrupa Nakliyat, taşınan eşyalarınızın güvenliği için demonte hizmeti sağlamakta olup, ekstra bir ücret talep etmemektedir.


2.AŞAMA PAKETLEME

Paketleme işlemi de eşyalarınızın güvenliği için çok önemli bir uygulamadır. Uzman personelimiz tarafından nakliyesi sağlanacak tüm eşyalarınıza paketleme işlemi yapılır. Eşyanın cinsine ebatına ve kalitesine göre paketleme malzemesi kullanılarak, patpat veya streç filmler ile paketleme işlemi yapılmaktadır.

Paketleme yapacak personellerimiz  firmamızın kadrolu elemanları olup en az 10 yıllık tecrübeye sahip kişilerdir.


3. AŞAMA TAŞIMA

Demonte edilerek sökülen, uygun ebat ve ekipmanlarla paketlenen ve çizilmeye, kırılmaya, darbe ve şiddetlere karşı dayanıklı hale getirilerek güvenliği sağlanan eşyalarınız uzman personellerimiz tarafından titizlikle ve dikkatlice taşınarak, nakliyat araçlarımıza yerleştirilir.

Taşıma ve yerleştirme işlemlerinde de en az diğer işlemler kadar dikkat edilmesi gerekir. Aksi durumlarda eşyalarınızda çizilmeler, darbeye bağlı kırıklar veya hasarlar meydana gelebilir. Özellikle elektronik eşyalar bu konuda en çok dikkat edilmesi gereken eşya gruplarındandır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırınlar ve televizyon gibi aletlerin daha dikkatli ve daha özenli taşınması gerekmektedir. 


Avrupa Nakliyat sizlere “Paketleme ve Demonte” işlemlerinde Avrupa düzeyinde nakliyat hizmeti sağlamaktadır.