evden eve nakliyat Asansörlü Taşımacılıkta Adım Adım Hizmet

  • İlk olarak firmamız ile iletişime geçme durumunuzda evinize eşya tespit ekibi gönderiyoruz. Burada ki amaç eşyalarınızın güvenliğini alabilmek için nasıl ekipmanlara ihtiyaç duyulduğu.

Avrupa Nakliyat asansörlü evden eve nakliyat ile kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Geniş araç kapasitemiz içerisinden eşyalarınızın alacağı en uygun aracın seçilmesi

Asansörlü taşımacılık yapılacağı esnada hangi eşyalara de montaj uygulanacağı olacak.

istanbul anadolu ve avrupa yakasında diş çephe asansör sistemiyle daha rahat ve daha güvenli taşıma sunmakta

  • Sonrasında firma ile taşınacağınız günü konuşarak kiralık asansör fiyatları Avrupa Yakası  hakkında bilgi almak olacak.
  • Anlaşma sağlanması üzerine belirlenen gün ekiplerimiz erken saatlerde kapınıza gelerek eşyalarınızın güvenlik önlemlerini alır. Kutulanacakları kutular, çizilmeye ezilmeye meyilli eşyalar ambalajlanır.
  • Güvenlik önlemleri sonrası eşyalar asansör ile taşınmaya başlar. Aşağıya indirilen eşyalar araca devrilmeyecek, kırılmayacak şekilde istiflenir.
  • Gideceğiniz noktaya ulaştırılan eşyalar, yine uzman ekibimiz sayesinde araçtan asansöre konularak yukarıya taşınır. Burada montajı yapılacak eşyalar birleştirilerek sizin talep ettiğiniz odaya, yerine yerleştirilir.

Güvenli şekilde taşınma işlemi gerçekleştirmek bizim işimiz. Yük taşıma asansörleri Avrupa Yakası  ilçesinde siz en iyi hizmeti sunuyor. Sizde artık ilkel yollarla değil de, günümüz teknolojisi ile taşınmak istemez misiniz? Hem zamandan tasarruf edeceksiniz, hem de yorulmadan, insan gücünü en az şekilde kullanarak taşınmış olacaksınız. Ev taşır nakliyat garantisi ve güvencesi ile taşınmak için irtibat numaralarından bize ulaşabilirsiniz.